Vašu objednávku vám doručíme vlastnou kuriérskou službou, vďaka ktorej sme schopný doručiť váš nákup ešte v deň objednávky*.

Doručujeme v meste Žilina a obciach: Bitarová, Brezany, Divina, Divina – Lúky, Divinka, Divinka – Lalinok, Dolný Hričov, Gbeľany, Horný Hričov, Hôrky, Kľače, Konská, Lietava, Lietavská Závadka, Lietavská Lúčka, Lietavská Svinná-Babkov, Mojš, Nededza, Ovčiarsko, Podhorie, Porúbka, Rajecké Teplice, Rajecké Teplice – Poluvsie, Rosina, Stráňavy, Stránske, Strečno, Svederník, Svederník – Marček, Teplička nad Váhom,Turie, Varín, Višňové, Zbyňov.

Pred doručením vás kuriér kontaktuje telefonicky a dohodne sa s vami na mieste a presnom čase doručenia objednávky. Identifikácia zákazníka prebieha na základe ID čísla, ktoré sme vám zaslali spolu s potvrdením objednávky. Kuriér následne položí nákup na bezpečné miesto a odstúpi, tak aby bola zachovaná ochranná zóna 3-4 metre. Vašu objednávku si prevezmete bez akéhokoľvek kontaktu. Všetky vozidlá a prepravné boxy sú na začiatku a konci každej smeny kompletne vydezinfikované.

*Doručujeme denne v čase od 12:00 do 17:00. V prípade objednávky do 7:00 doručíme objednávku v rovnaký deň jej vytvorenia. Minimálna hodnota objednávky je 24 €.

Doprava kuriérom PotravinyŽilina na zvolenú adresu:

  • objednávka v hodnote do 30 € – 6 €
  • objednávka v hodnote do 50 € – 4 €
  • objednávka v hodnote nad 50 € – ZADARMO

Pre detailnejšie informácie navštívte FAQ.

Menu